Simona P.

Študentka prvého ročníka magisterského štúdia na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave

anglický jazyk SŠ anglický jazyk VŠ anglický jazyk ZŠ anglický jazyk- mierne pokročilý anglický jazyk- pokročilý anglický jazyk- začiatočník slovenský jazyk SŠ slovenský jazyk ZŠ

Stručný popis

Ahoj!

Moje meno je Simona, mám 22 rokov a aktuálne navštevujem prvý ročník magisterského štúdia na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity. Tu študujem učiteľstvo slovenského jazyka a literatúry v kombinácii s anglickým jazykom a literatúrou. Keďže mám za sebou bakalárske štátnice nielen z oboch spomenutých predmetov, ale i z didaktiky, myslím, že viem uplatniť pri každom  žiakovi vhodnú vyučovaciu metódu, nielen pre lepšie porozumenie preberanému učivu, ale aj pre zvýšenie aktivity a motivácie študenta.

S doučovaním anglického jazyka a slovenského jazyka mám už nejaké skúsenosti. Učila som žiakov základnej školy, maturitné ročníky, ale aj integrovaného študenta. Od všetkých  doučovaných som získala vždy pozitívnu spätnú väzbu. O svoje vedomosti sa veľmi rada podelím aj s tebou, preto, ak by si chcel/a pomôcť s angličtinou alebo slovenčinou, neváhaj ma kontaktovať, rada pomôžem.

Teším sa na teba! 🙂

Certifikáty

Kontaktný formulár

Môj syn Jakub, ktorý navštevuje 5. ročník na osemročnom gymnáziu si vďaka doučovaniu na tejto stránke polepšil známky z matematiky a určite pokračujeme aj budúci školský rok.
Michaela K.mama
Našiel som si prácu v USA a potreboval som sa naučiť angličtinu od základov a doucko.eu splnilo všetky moje očakávania.
Adam J.inštalatér
Bezproblémové, rýchle vybavenie a priateľský prístup. Moja 14-ročná dcéra sa tu učí angličtinu a sme veľmi spokojné.
Andrea H.mama
Ďakujem za kvalitné pripravenie na príjmačky z medicíny.
Danka M.študentka

Prihláste sa na
odber noviniek