Andrej V.

Študent leteckej a kozmickej techniky na VUT v Brne

fyzika SŠ fyzika ZŠ fyzika-SŠ - v nemeckom jazyku fyzika-SŠ – v anglickom jazyku fyzika-ZŠ - v nemeckom jazyku fyzika-ZŠ – v anglickom jazyku matematika SŠ matematika ZŠ matematika-SŠ - v anglickom jazyku matematika-SŠ - v nemeckom jazyku matematika-ZŠ - v anglickom jazyku matematika-ZŠ - v nemeckom jazyku

Stručný popis

Ahoj,

Volám sa Andrej, mám 23 rokov a som študentom leteckej a kozmickej techniky, so špecializáciou na stavbu lietadiel.

Po úspešnom ukončení bakalárskeho štúdia zo strojného inžinierstva minulý rok, som pokračoval na mojom vysnívanom odbore spomenutom vyššie.

Na inžinierskom štúdiu som dokončil 1. ročník. Aktuálne som vycestoval do Nemecka cez program Erazmus, kde budem jeden semester študovať na univerzite TU Braunschweig.

Tu sa chcem zamerať ešte viac na kozmickú techniku, ktorá začína byť veľmi perspektívnym a rastúcim odvetvím priemyslu už aj v Európe. Po ukončení VŠ by som rád pracoval v tomto odbore.

S doučovaním matematiky a fyziky mám dobré skúsenosti. S doučovaním som začal ešte na bilingválnom gymnáziu, kde som pomáhal svojim spolužiakom pred písomkami.

Vždy ma potešilo, keď mali vďaka mne dobré výsledky. Doučoval som následne mnohokrát aj online formou, najintenzívnejšie počas vrcholu pandémie už počas VŠ.
Dbám na to, aby žiak vnímal matematiku a fyziku ako predmety, s ktorými možno dosiahnuť veľké veci – snažím sa ho motivovať. Zložité koncepty vysvetľujem „po lopate“.
Ponúkam príjemný a osobný prístup, s možnosťou výuky predmetov v angličtine a nemčine.

Som držiteľom nemeckého jazykového diplomu DSD s úrovňou C1.

Certifikáty

Kontaktný formulár

Môj syn Jakub, ktorý navštevuje 5. ročník na osemročnom gymnáziu si vďaka doučovaniu na tejto stránke polepšil známky z matematiky a určite pokračujeme aj budúci školský rok.
Michaela K.mama
Našiel som si prácu v USA a potreboval som sa naučiť angličtinu od základov a doucko.eu splnilo všetky moje očakávania.
Adam J.inštalatér
Bezproblémové, rýchle vybavenie a priateľský prístup. Moja 14-ročná dcéra sa tu učí angličtinu a sme veľmi spokojné.
Andrea H.mama
Ďakujem za kvalitné pripravenie na príjmačky z medicíny.
Danka M.študentka

Prihláste sa na
odber noviniek