Viktória P.

Študentka prvého ročníka Národohospodárskej fakulty Ekonomickej Univerzity v Bratislave

anglický jazyk ZŠ ekonómia SŠ matematika ZŠ

Stručný popis

Ahoj !

Moje meno je Viktória a mám 20 rokov.

Momentálne navštevujem prvý ročník bakalárskeho štúdia na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Ako odbor som si zvolila Financie, bankovníctvo a poisťovníctvo. Predtým som študovala na anglickom bilingválnom gymnáziu, vďaka čomu mi angličtina nerobí žiadny problém. Keďže mám za sebou maturitnú skúšku nielen z anglického jazyka, ale aj z matematiky a ekonómie, verím, že viem uplatniť svoje skúsenosti pomocou tejto formy výučby.

Doučovať som sa rozhodla najmä preto, aby som sa mohla podeliť o moje skúsenosti, a zároveň aby som pomohla druhým ľuďom. Keďže už mám nejaké skúsenosti s doučovaním žiakov na základnej škole, verím, že to pre mňa nebude žiadny problém.

Mojím hlavným cieľom je dokázať, že predmety ako angličtina, matematika a ekonómia boli pre každého jednoduché a zaujímavé a aby našiel každý ich uplatnenie aj vo svete.

Považujem sa za kreatívneho, komunikatívneho, a trpezlivého človeka, ktorý rád hľadá riešenia na všelijaké problémy, a vie nájsť tie najjednoduchšie cesty k ich riešeniu a najmä k ich pochopeniu.

Certifikáty

Kontaktný formulár

Môj syn Jakub, ktorý navštevuje 5. ročník na osemročnom gymnáziu si vďaka doučovaniu na tejto stránke polepšil známky z matematiky a určite pokračujeme aj budúci školský rok.
Michaela K.mama
Našiel som si prácu v USA a potreboval som sa naučiť angličtinu od základov a doucko.eu splnilo všetky moje očakávania.
Adam J.inštalatér
Bezproblémové, rýchle vybavenie a priateľský prístup. Moja 14-ročná dcéra sa tu učí angličtinu a sme veľmi spokojné.
Andrea H.mama
Ďakujem za kvalitné pripravenie na príjmačky z medicíny.
Danka M.študentka

Prihláste sa na
odber noviniek