Neváhajte a
pridajte sa k nám!

Staňte sa doučovateľom a zarábajte tým v čom ste dobrí a čo vás napĺňa...

Dozvedieť sa viac
benefity
Výhody, ktoré
si zamilujete
01
Staráme sa o Vás
Nie je nám jedno ako vyzerajú Vaše lekcie a preto Vám poskytujeme potrebné know-how a tipy ako správne doučovať.
02
Doučujete kedy chcete
Kedy budete mávať lekcie závisí iba na dohode medzi Vami a Vašimi študentmi.
03
Flexibilný počet
Sami si určujete koľko lekcií budete mávať a koľko študentov prijmete.
04
Bez námahy
Všetko sme zariadili za Vás. Nemusíte si hľadať študentov, keďže študenti vás budú sami oslovovať.
05
Online či osobne
Preferujete doučovanie z domu alebo máte radšej osobný styk? Záleží iba na Vás, ktorý spôsob si vyberiete alebo či budete otvorený doučovaniu oboma spôsobmi.
06
Zadarmo
U nás neplatíte žiadne poplatky v podobe členského aby ste mohli učiť, jediným vstupným poplatkom sú Vaše vedomosti a chuť pomáhať ostatným ľuďom vo vzdelávaní sa.
07
Kompletné zaškolenie
Ešte ste nedoučovali? To vôbec nevadí! Všetko Vám vysvetlíme, prevedieme ukážkovú hodinu doučovania a poskytneme Vám potrebné know-how a tipy, ktoré sme nadobudli.
08
Je to zábava
Doučujete predmet, ktorý Vás baví a ste v ňom dobrý. Spoznávate nových ľudí z rôznych kútov Slovenska a budujete nové priateľstvá, ktoré často vydržia dlho po ukončení doučovania.
09
Individuálna výuka
Naše lekcie vedieme systémom 1 doučovateľ 1 študent a preto je kvalita našej výuky oveľa kvalitnejšia a máte možnosť urobiť so študentom väčší progres a lepšie sa spoznať.
10
Všetky vekové kategórie a 18 predmetov
Doučujeme študentov základných, stredných a vysokých škôl ako aj dospelých študentov, ktorý už neštujudú a je iba na Vás aký predmet a vekovú kategóriu chcete doučovať.
11
Najľahších 20€
Odporučte Vašim kamarátom, spolužiakom alebo kolegom pozíciu doučovateľa a dostanete od nás 20€ ako bonus za nájdenie každého nového talentu.
Pridaj sa k nám a staň sa doučovateľom!

Pokiaľ máte záujem a chcete vedieť viac, neváhajte nás kontaktovať! Na našu emailovú adresu nám pošlite Váš životopis a predmety, ktoré by ste mali záujem učiť.

Tešíme sa
  na spoluprácu!

Prihláste sa na
odber noviniek